loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

Företagsförsäljning


 

För oss är alla företag viktiga stora som små. Därför vill vi erbjuda dig personlig service oberoende om du handlar på webben eller vill komma in till våra butiker. Kontakta någon av våra företagsförsäljare för mera info.


 

Webbshoppen 


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)40 512 66 69
+358 (0)6 319 77 17

 

Multitronic Jakobstad 


Janek Ahlvik

janek.ahlvik@multitronic.fi

+358 (0)50 365 04 06

 

Multitronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 390 90 72 

 

Multitronic Vasa


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)6 319 77 17

 

Multitronic Villmanstrand


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19

 

Multitronic Åland


Tim Häggblom

tim.haggblom@multitronic.fi

+358 (0)45 738 00 00

 


 

 

Våra iTronic företagsförsäljare är specialiserade på Apples produkter och system. I alla vår iTronic butiker finns också Apple auktoriserad servicepersonal.

iTronic Vasa


Massi Björkgren

massi@itronic.fi

+358 (0)40 13 41 140

 

iTronic Seinäjoki


Janne Haapasalmi

janne.haapasalmi@itronic.fi

+358 (0)50 53 44 612

 

iTronic Villmanstrand


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19

 

 

iTronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 390 90 72