loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

Företagsförsäljning


För oss är alla företag viktiga stora som små. Därför vill vi erbjuda dig personlig service oberoende om du handlar på webben eller vill komma in till våra butiker. Kontakta någon av våra företagsförsäljare för mera info.

 

Webbshoppen 


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)40 512 66 69
+358 (0)6 319 77 17



Multitronic Jakobstad 


Janek Ahlvik

janek.ahlvik@multitronic.fi

+358 (0)50 365 04 06



Multitronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 320 90 72 

 

Multitronic Vasa


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)6 319 77 17



Multitronic Villmanstrand


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19



Multitronic Åland


Tim Häggblom

tim.haggblom@multitronic.fi

+358 (0)45 738 00 00





 

Våra iTronic företagsförsäljare är specialiserade på Apples produkter och system. I alla våra iTronic butiker finns också Apple auktoriserad servicepersonal.

iTronic Vasa


Massi Björkgren

massi@itronic.fi

+358 (0)40 134 11 40



iTronic Seinäjoki


Janne Haapasalmi

janne.haapasalmi@itronic.fi

+358 (0)50 534 46 12



iTronic Villmanstrand


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19



iTronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 320 90 72