loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Koulut ja julkinen sektori


Nettikauppamme ja paikallisten liikkeidemme kautta tarjoamme kouluille toimivaa yhteistyötä, olkoon tarpeena laitteiston täydentäminen yksittäisellä tuotteella tai tarjous isosta hankinnasta.

Voit rohkeasti kääntyä koulumyyntivastaaviemme tai paikallisten liikkeidemme puoleen. Ota meihin rohkeasti yhteyttä kaikissa asioissa.

Koulumyynnistä vastaavat (Apple ja Multimedia)


Robert Granholm

robert.granholm@itronic.fi

+358 (0)50 512 29 33



Koulumyynnistä vastaavat (PC)


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)40 512 66 69
+358 (0)6 319 77 17



Multitronic Vaasa


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)40 512 66 69
+358 (0)6 319 77 17



Multitronic Pietarsaari 


Janek Ahlvik

janek.ahlvik@multitronic.fi

+358 (0)50 365 04 06



Multitronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 320 90 72 



Multitronic Lappeenranta


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19



Multitronic Ahvenanmaa


Tim Häggblom

tim.haggblom@multitronic.fi

+358 (0)45 738 00 00



 

 

iTronic-yritysmyyjämme ovat erikoistuneet Applen tuotteisiin ja järjestelmiin. Kaikissa iTronic-liikeissämme on myös Apple-auktorisoitua huoltohenkilökuntaa.



iTronic Vaasa


Robert Granholm

robert.granholm@itronic.fi

+358 (0)50 5122933



iTronic Seinäjoki


Janne Haapasalmi

janne.haapasalmi@itronic.fi

+358 (0)50 534 46 12



iTronic Lappeenranta


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19



iTronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 320 90 72