loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

Skolor och offentlig sektor


 

Via vår webbshop och våra lokala butiker erbjuder vi möjligheter för skolor till ett bra fungerande samarbete oberoende om man vill komplettera med någon enstaka produkt eller om man vill ha priser för en stor offert.

Du kan frimodigt vända dig till vår skolförsäljningsansvariga eller till våra lokala butiker. Tveka aldrig att ta kontakt oberoende vad saken gäller.

Ansvariga för skolförsäljning Apple och Multimedia


Robert Granholm

robert.granholm@itronic.fi

+358 (0)50 512 29 33



Ansvariga för skolförsäljning PC
 


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)40 512 66 69
+358 (0)6 319 77 17



Multitronic Vaasa


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)6 319 77 17



Multitronic Jakobstad 


Janek Ahlvik

janek.ahlvik@multitronic.fi

+358 (0)50 365 04 06



Multitronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 320 90 72 



Multitronic Villmanstrand


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19



Multitronic Åland


Tim Häggblom

tim.haggblom@multitronic.fi

+358 (0)45 738 00 00



 

Via vårt avtal med Apple (Apple Solution Expert Education)  kan vi erbjuda Apples produkter till specialpris till skolor och offentlig sektor. Utöver det kan vår personal hitta den tekniksa löning och de system som fungerar i er situation. Tveka inte att ta kontakt!



iTronic Vaasa


Robert Granholm

robert.granholm@itronic.fi

+358 (0)50 5122933



iTronic Seinäjoki


Janne Haapasalmi

janne.haapasalmi@itronic.fi

+358 (0)50 53 44 612



iTronic Villmanstrand


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19

 



iTronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 320 90 72