loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Yritysmyynti


Meille kaikki yritykset ovat tärkeitä, niin isot kuin pienetkin. Siksi haluamme tarjota sinulle henkilökohtaista palvelua huolimatta siitä, teetkö ostoksesi netissä vai haluatko tulla käymään liikkeessämme. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä yritysmyyjiimme.


 

Webshop


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)40 512 66 69
+358 (0)6 319 77 17

 

Multitronic Pietarsaari 


Janek Ahlvik

janek.ahlvik@multitronic.fi

+358 (0)50 365 04 06

 

Multitronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 390 90 72 

 

Multitronic Vaasa


Christian Thesslund

christian.thesslund@multitronic.fi

+358 (0)6 319 77 17

 

Multitronic Lappeenranta


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19

 

Multitronic Ahvenanmaa


Tim Häggblom

tim.haggblom@multitronic.fi

+358 (0)45 738 00 00

 


 

 

iTronic-yritysmyyjämme ovat erikoistuneita Applen tuotteisiin ja järjestelmiin. Kaikissa iTronic-liikkeissämme on myös Apple-auktorisoitua huoltohenkilökuntaa.  

iTronic Vaasa


Massi Björkgren

massi@itronic.fi

+358 (0)40 13 41 140

 

iTronic Seinäjoki


Janne Haapasalmi

janne.haapasalmi@itronic.fi

+358 (0)50 53 44 612

 

iTronic Lappeenranta


Janne Peltonen

janne.peltonen@itronic.fi

+358 (0)20 792 92 19

 

 

iTronic Jyväskylä


Hannu Koskinen

hannu.koskinen@multitronic.fi

+358 (0)10 390 90 72