logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode

SFP-C0019
Tuote on poistunut valikoimasta tai sitä ei ole saatavilla. Olkaa hyvä ja ottakaa yhteyttä asiakaspalveluumme koskien tätä tuotetta.
Tuotetiedot
EAN7340004691921
Takuu5 vuotta
Kuvaus

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-FE-100BX-U)


- Vastaa tuotetta Cisco GLC-FE-100BX-U

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus