logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

5M LC-LC Multimode Optical

470-10645
55,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
Ei vahvistettu

Arvioitu toimitusaika: Ei vahvistettu
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
Ei vahvistettu
Tuotetiedot
Muut ominaisuudet
YhteensopivuusEMC HBA Emulex/QLA FC2/FC4 / 16 Port Brocade FC2 Switch / McData Flexport Switch / AX100 / 200E FC4 / 4100 FC4 / AX150 Single/Dual SP / Fiber Switch McData 4400/4700 FC4 / 4900/5000 FC4 / Cisco MDS 9124 FC4 Dell Build / AX100 EMC Build
PowerVault ML6000 Control Module FS
PowerEdge 2850 FS / 1900 FS / 6950 FS / 2950 FS
PowerVault ML6000 Control Module FS
Ominaisuudet
Johdon pituus5 m
Kaapelin väriOranssi
SukupuoliUros/uros
Liitin 1LC
Liitin 2LC
EAN5397063981359
Takuu1 vuosi
Source: Icecat.biz
Kuvaus

Overview

Transfer data at high speeds with the Multimode LC/LC Fiber Cable from Dell™. This cable features LC connectors at both the ends. It is ideal for applications where minimum signal loss is an important consideration. This product has been tested and validated on Dell™ systems. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system.

Highlights

- Ideal solution for high speed data transmission
- Features LC/LC connectors for interfacing to your device
- This product has been tested and validated on Dell™ systems
- Supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus