logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

4-Pk OM3 Fiber Cbl LC-LC 10m

68Y7502
303,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja0
Arvioitu toimitusaikaEi vahvistettu
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti12,10 €
Kotipaketti14,20 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Tuotetiedot
Paino ja mitat
Johdon pituus10 m
Ominaisuudet
Liitin 1LC
Liitin 2LC
EAN5711045715891
Source: Icecat.biz
Kuvaus

IBM eServer, External Storage Expansion.

4-Pk OM3 Fiber Cbl LC-LC 10m

Hinnan muutokset
Multitronic keskusvarasto0
Multitronic - JNT Vaasa0
Multitronic - JNT Pietarsaari0
iTronic Vaasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Lappeenranta0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Maarianhamina0
Multicare Pietarsaari0
Toimittaja0
Arvioitu toimitusaikaEi vahvistettu