logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

DELTACO X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, transceiver

X2-C00003
466,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
Ei vahvistettu

Arvioitu toimitusaika: Ei vahvistettu
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
Ei vahvistettu
Tuotetiedot
EANDummy
Kuvaus

DELTACO X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, Transceiver (Vastaa tuotetta Cisco X2-10GB-LRM)

-Vastaa tuotetta Cisco X2-10GB-LRM

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus