logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

SC/LC/MM 50/125 OM3 DUPLEX KAAPELI, OVAL 15M

305639-15
40,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
8 kpl saatavilla

Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
1-4 päivää
Tuotetiedot
Tekniset tiedot
KAAPELIN PITUUS15 m
KAAPELITYYPPIKUITU
LIITINPÄÄ 1Ei määritelty
LIITINPÄÄ 2Ei määritelty
SUOSITELTAVA KÄYTTÖMAAUniversaali, Universal
EAN
Takuu30 vuotta
Kuvaus

SC/LC/MM 50/125, OM3 DUPLEX KAAPELI 15M

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus