logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Mini GBIC MG-1000AS1 V2 Multi

MG-1000AS1 V2
42,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
Ei vahvistettu

Arvioitu toimitusaika: Ei vahvistettu
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
Ei vahvistettu
Tuotetiedot
Virranhallinta
Maksimijännite3,3 V
Ympäristöolosuhteet
Suhteellinen kosteusalue10 - 90%
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Käyttölämpötila0 - 70 °C
Säilytysympäristön kosteus5 - 90%
Verkko
PCI-väyläSFP
Tiedonsiirtonopeus (maks.)1250 Mbit/s
VerkkostandarditIEEE 802.3z
Valokaapelin liitinLC (UPC)
Suorituskyky
Täysin kaksipuolinencheckmark
Plug & Play -yhteensopivacheckmark
KaapelityyppiValokuitu
Aallonpituus1310 nm
Käytönaikaisen vaihdon tukicheckmark
Link budget11,5 dB
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Single-mode fiber (SMF) -tukicheckmark
EAN
Takuu1 vuosi
Source: Icecat.biz
Kuvaus

The MG-1000 series V2 Small Form-Factor (SFP) Pluggable Gigabit Modules serve the purpose of extending network transfer distances. Attached to Edimax switches, the modules have the ability to extend distances to several kilometers or even tens of kilometers based on network demand, which in turn lowers costs. The MG-1000 series V2 SFP modules are also compatible with a large range of Gigabit Ethernet connectivity options for enterprise, data center and service provider applications.

- Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet and Fibre Channel Standard
- Supports full-duplex
- Plug-and-Play & Hot Pluggable
- Supports Pull-or-Plug with power on switches
- Power: Internal power from switches
- Compliant with Small Form Factor Pluggable MSA
- Compliant with Class 1 Laser International Safety Standard IEC 825
- Complies with EN60825-1 and FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus