logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

HPE X240 - 10GBase-suorakytkentäkaapeli - SFP+ (uros) to SFP+ (uros) - 1.2 m - kaksoisakselinen malleihin FlexFabric 5940 2-slot, 5940 32QSFP+, 5940 48SFP+, 594

JH694A
266,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
1 kpl saatavilla

Arvioitu toimitusaika: 1-2 viikkoa
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
1-2 viikkoa
Tuotetiedot
Ominaisuudet
Johdon pituus1,2 m
Tiedonsiirtonopeus10 Gbit/s
Liitin 1SFP+
Liitin 2SFP+
EAN0190017150536
Takuu1 vuosi
Source: Icecat.biz
Kuvaus

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber.

Features

- 10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor
- Transmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR)
- Low power consumption at <0.8W for SR, <1W for LRM and LR
- Duplex LC connector

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus