logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE

100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE

Valmistaja: NETGEAR
ID: ACM761-10000S
611,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: Arvioitu toimitus: 17.03 - 19.03
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Suorituskyky
PCI-väyläQSFP28
Tiedonsiirron enimmäisnopeus100000 Mbit/s
Ethernet-liitännän tyyppi100 Gigabit Ethernet
ValokuituliitinLC
Duplex-järjestelmäTäysi
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Valokuitukaapelien halkaisijat50/125 µm
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tukicheckmark
Single-mode fiber (SMF) -tukicross
Ominaisuudet
Tuotteen väriHarmaa
EAN606449147049
Source: Icecat.biz

100GBASE-SR4 Duplex 4 MMF links - MTP/MPO connectorup to 100m (328 ft)

MT Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
iT Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.03 - 19.03
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 16.03 - 19.03
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: 16.03 - 18.03
Ilmainen
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 17.03 - 19.03
Ilmainen
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: 17.03 - 19.03
Ilmainen
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 17.03 - 18.03
2,90 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: 17.03 - 19.03
6,20 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 17.03 - 18.03
11,70 €