logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

1000Base-SX MiniGBIC Transcv

AIRLIVE
SFP-SX V2
54,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: Ei vahvistettu Arvioitu toimitusaika: Ei vahvistettu
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Paino ja mitat
Paino8 g
Tuotteen korkeus12 mm
Tuotteen leveys58 mm
Tuotteen syvyys13 mm
Virranhallinta
Virrankulutus1 W
Ympäristöolosuhteet
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Käyttölämpötila0 - 70 °C
Verkko
PCI-väylämini-GBIC
Tiedonsiirtonopeus (maks.)2125 Mbit/s
VerkkostandarditIEEE 802.3z
Valokaapelin liitinLC
SFP-vastaanottimen tyyppiSX
Suorituskyky
KaapelityyppiValokuitu
Aallonpituus850 nm
Suurin siirtoetäisyys500 m
Multi-mode fiber (MMF) -tukicheckmark
EAN4719869616999
Takuu2 vuotta
Source: Icecat.biz

The SFP-SX v2 is a high performance and cost-effective module for serial optical data communication applications specified for multimode of 1.25 Gb/s. The module is intended for multimode mode fiber, operates at a nominal wavelength of 850nm. The module is a duplex LC connector transceiver designed for use in Gigabit Ethernet applications and to provide IEEE802.3z compliant link from 125Mbps to 2.125Gbps applications.