logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

SC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 10M

SC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 10M

Valmistaja: OTHERS
ID: 305649
25,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: Arvioitu toimitus: 08.07 - 10.07
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Ominaisuudet
Johdon pituus10 m
EAN8057685305649
Takuu30 vuotta

SC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 10M

Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.07 - 10.07
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 07.07 - 10.07
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: 07.07 - 09.07
3,90 €
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.07 - 10.07
4,10 €
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.07 - 10.07
5,60 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: 08.07 - 10.07
6,20 €
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 08.07 - 09.07
11,10 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.07 - 09.07
11,70 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku