logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image
DELTACO kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi
Verkossa: Varastossa
image
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode, duplex, keraam muovi
Verkossa: Varastossa
image
SPDIF/TOSLINK Digital Optical Audio 4x1 kytkin, sis. kaukosäädin,musta
Verkossa: Varastossa
image
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi
Verkossa: Varastossa
image
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli
Verkossa: Varastossa
image
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, singlemode, simplex, keraam metalli
Verkossa: Varastossa