logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

2-Port, 3Gb/s SATA, PCIe

Tuotekoodi: 9650SE-2LP KIT
199,00 €
OSTA
image

HighPoint Rocket 620 2-channel PCI-E 2.0X1 to SATA III contr.

Tuotekoodi: RR620
72,90 €
OSTA
image

INTEL Raid Controller RS3SC008 12Gb/s SAS 6Gb/s SATA 8 external ports intelligant RAID MD2 low profile

Tuotekoodi: RS3SC008
699,90 €
OSTA
image

HighPoint Rocket 2710 4channel PCI-E 2.0X8 to SAS/SATA III

Tuotekoodi: RR2710
189,90 €
OSTA
image

HighPoint Rocket 2721 8channel PCI-E 2.0X8 to SAS/SATA III

Tuotekoodi: RR2721
288,90 €
OSTA
image

HighPoint RocketRaid 2300 4-channel SATAII RAID PCI-E

Tuotekoodi: RR2300
167,90 €
OSTA
image

HighPoint RocketRaid 2314 PCI-E4x, 4 standard eSATA chan

Tuotekoodi: RR2314
102,90 €
OSTA
image

HighPoint Rocket 2722 8channel PCI-E 2.0X8 to SAS/SATA III

Tuotekoodi: RR2722
456,90 €
OSTA
image

ExpressSAS RAID PCIe 2.0 6Gb S

Tuotekoodi: ESAS-R680-000
1082,90 €
OSTA
image

INTEL RKSATA4R5 Patsburg A SATA SW LSI RAID 5 Key Black

Tuotekoodi: RKSATA4R5
79,90 €
OSTA
image

Atto ExpressPCI SCSI Ultra 320 dual channel PCIe

Tuotekoodi: EPCI-UL5D-0R0
504,90 €
OSTA
image

C2G - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Extreme MGBIC-LC03) - Gigabit Ethernet - 1000Base-MX - monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm malleih

Tuotekoodi: 89140
78,90 €
OSTA
image

RAID MODULE RMS25PB040

Tuotekoodi: RMS25PB040
559,90 €
OSTA
image

C2G - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-1GB-SX) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm

Tuotekoodi: 89119
88,90 €
OSTA
image

Raid control, 8 ch SAS/SATA

Tuotekoodi: AOC-SAS2LP-H8IR
619,90 €
OSTA
image

Sonnet Tempo SATA 6Gb PRO PCIe 2.0 Card (2 externa portar)

Tuotekoodi: TSATA6-PRO-E2
100,90 €
OSTA
image

SAS 6PPS Expension Card F Rack

Tuotekoodi: SAS-6G2E-D
1080,90 €
OSTA
image

RAID C600 UPG KEY SINGLE

Tuotekoodi: RKSAS8R5
215,90 €
OSTA
image

Delock PCI Express Card > 2x Power Over eSATA 5V/12V

Tuotekoodi: 89233
59,90 €
OSTA
image

LSI SAS 3108 8-port PCI-E

Tuotekoodi: AOM-S3108M-H
547,90 €
OSTA
image

STD Gen-3 PCI-e 8Gb/s, 6Gb/s

Tuotekoodi: AOC-S2308L-L8I+
223,90 €
OSTA
image

RAID 6805 KIT

Tuotekoodi: 2271200-R
712,90 €
OSTA
image

Fujitsu D2607-B - Tallennuslaitteen ohjain (RAID) - 8 Kanava - SATA 6Gb/s / SAS 6Gb/s - 600 Mt/s - RAID 0, 1, JBOD - PCIe 2.0 x8 malleihin Celsius C620, M730, R

Tuotekoodi: S26361-F3976-L20
205,90 €
OSTA
image

Fujitsu PRAID EP400i - Tallennuslaitteen ohjain (RAID) - 8 Kanava - SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s - 1.2 Gt/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 - PCIe 3.0 x8 malleihin Cel

Tuotekoodi: S26361-F3976-L4
526,90 €
OSTA