logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Сайт: www.multitronic.fi
Телефон: 06 - 319 77 00
E-mail: info@multitronic.fi

LC/LC/MM 50/125, OM3 DUPLEX KAAP 2M

OTHERS
305722
14,90 € Показать НДС 0% Показать НДС 24%
Онлайн: Нет в наличии Время доставки: Нет в наличии
Характеристики
Описание
Наличие / Доставка
Динамика цен
Technical information
KAAPELIN PITUUS0
KAAPELITYYPPIKUITU
LIITINPÄÄ 1Ei määritelty
LIITINPÄÄ 2Ei määritelty
SUOSITELTAVA KÄYTTÖMAAUniversaali, Universal
EAN
Гарантия30 года

2M LC/LC/MM 50/125, OM3 DUPLEX