logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

DELTACO X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, transceiver

X2-C00004
Modellen har utgått eller finns inte tillgänglig just nu. Vänligen kontakta vår kundtjänst för närmare information om den här produkten.
Produktspecifikation
EANDummy
Beskrivning

DELTACO X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver (Motsvarar Cisco X2-10GB-ER)


• Motsvarar Cisco X2-10GB-ER

Prisutveckling
På lager i butiker