logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

4-Pk OM3 Fiber Cbl LC-LC 10m

68Y7502
303,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Multitronic centrallager0
Multitronic - JNT Vasa0
Multitronic - JNT Jakobstad0
iTronic Vasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Villmanstrand0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Mariehamn0
Multicare Jakobstad0
Leverantör0
Uppskattad leveranstidObekräftad
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket12,10 €
Hempaket14,20 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Produktspecifikation
Vikt & dimension
Kabellängd10 m
Egenskaper
Anslutning 1LC
Anslutning 2LC
EAN5711045715891
Source: Icecat.biz
Beskrivning

IBM eServer, External Storage Expansion.

4-Pk OM3 Fiber Cbl LC-LC 10m

Prisutveckling
Multitronic centrallager0
Multitronic - JNT Vasa0
Multitronic - JNT Jakobstad0
iTronic Vasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Villmanstrand0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Mariehamn0
Multicare Jakobstad0
Leverantör0
Uppskattad leveranstidObekräftad