logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

1M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI

305501
10,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Multitronic centrallager0
Multitronic - JNT Vasa0
Multitronic - JNT Jakobstad0
iTronic Vasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Villmanstrand0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Mariehamn0
Multicare Jakobstad0
Leverantör4 st
Uppskattad leveranstid1-4 dagar
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket11,10 €
Hempaket11,70 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Produktspecifikation
Teknisk information
CABLE CONNECTION1:1, PIN TO PIN
CABLE LENGTH1 m
CABLE TYPEFIBRE
CONNECTOR 1FIBER SC
CONNECTOR 2FIBER SC
PRIMARY COUNTRYUniversal, Universal, Universal
EAN4016032112198
Beskrivning

1M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI

Prisutveckling
Multitronic centrallager0
Multitronic - JNT Vasa0
Multitronic - JNT Jakobstad0
iTronic Vasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Villmanstrand0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Mariehamn0
Multicare Jakobstad0
Leverantör4 st
Uppskattad leveranstid1-4 dagar