logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

SC/LC/MM 50/125 OM3 DUPLEX KAAPELI, OVAL 15M

305639-15
40,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Webblager:
8 st tillgängligt

Uppskattad leveranstid: 1-4 dagar
Leveranskostnad: från 3,90 €
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket11,10 €
Hempaket11,70 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Butiker:välj
1-4 dagar
Produktspecifikation
Teknisk information
CABLE LENGTH15 m
CABLE TYPEFIBRE
CONNECTOR 1Not defined
CONNECTOR 2Not defined
PRIMARY COUNTRYUniversal, Universal
EAN
Garanti30 år
Beskrivning

SC/LC/MM 50/125, OM3 DUPLEX KAAPELI 15M

Prisutveckling
På lager i butiker