logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

J9150D
904,90 € Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Webblager: 40+ st tillgängligt Uppskattad leveranstid: 1-4 dagar
Produktspecifikation
Beskrivning
Tillgänglig / Leverans
Prisutveckling
Vikt & dimension
Vikt45 g
Höjd15,2 mm
Bredd55,9 mm
Djup12,7 mm
Nätverk
StandardanslutningSFP+
Maximal dataöverföringshastighet10000 Mbit/s
Fiberoptiska kontaktenLC
SFP transceiver typSR
Prestanda
Typ av kabelFiberoptik
Maximal överföringshastighet avstånd300 m
Stöd för MMF (Multi-mode fiber)checkmark
EAN0190017245935
Garanti1 år
Source: Icecat.biz

10G SFP+ transceiver, LC SR 300m OM3 MMF, for use with selected Aruba switches