logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

IBM - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-SX - monimuoto LC - vaihtomoduuli - jopa 550 m - 850 nm malleihin Juniper 24, 48, EX 2200

88Y6836
412,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Webblager:
28.12.2018

Uppskattad leveranstid: 28.12.2018
Leveranskostnad: från 3,90 €
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket11,10 €
Hempaket11,70 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Butiker:välj
28.12.2018
Produktspecifikation
Nätverk
StandardanslutningSFP
Maximal dataöverföringshastighet1000 Mbit/s
Fiberoptiska kontaktenSFP
SFP transceiver typSX
Prestanda
Våglängd850 nm
Maximal överföringshastighet avstånd550 m
EAN883436122474
Garanti1 år
Source: Icecat.biz
Beskrivning

The Juniper Networks EX4500 10GbE Switch features up to 48 wire-speed 10-Gigabit Ethernet (10GbE) ports in a two-rack unit (2U) platform. The Juniper Networks EX4500 Ethernet Switch delivers Layer 2 and Layer 3 connectivity to networked devices such as System x servers and other networking switches. Two optional high-speed uplink modules offer four additional 10GbE small form-factor pluggable transceiver (SFP+) ports each for connecting to upstream devices.

Prisutveckling
På lager i butiker