logo Multitronic Oy
Mjölnaregatan 10
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

Cisco Dual-channel 1000BASE-BX10 SFP module for single-strand SMF, 1490-nm,

Tillverkare: CISCO
ID: GLC-2BX-D=
338090€ Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Beräknad leverans: 07.01 - 12.01
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024
Välj din butik
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt (Finlands självständighetsdag) Information om butiken
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt (Finlands självständighetsdag) Information om butiken
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt Information om butiken
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt (Finlands självständighetsdag) Information om butiken
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt Information om butiken
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt (Finlands självständighetsdag) Information om butiken
Finns att beställas, beräknad leveranstid efter 05.01.2024 Öppet idag: Stängt (Finlands självständighetsdag) Information om butiken
Multitronic lagerbutik
Multitronic | JNT Jakobstad
Multitronic Seinäjoki
Multitronic | iTronic Jyväskylä
Multitronic | iTronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
iTronic Vasa
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
EAN882658356797
Garanti3 månader
Source: Icecat.biz

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

Multitronic lagerbutik: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
Multitronic | JNT Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
Multitronic Seinäjoki: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
Multitronic | iTronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
Multitronic | iTronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
iTronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 06.01 - 12.01
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 06.01 - 12.01
Gratis
Postens paketautomat
Beräknad leveranstid: 06.01 - 11.01
4,90 €
Postpaket
Beräknad leveranstid: 07.01 - 12.01
4,90 €
Matkahuolto Närpaket
Beräknad leveranstid: 07.01 - 12.01
4,90 €
Matkahuolto Busspaket
Beräknad leveranstid: 07.01 - 12.01
4,90 €
Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 07.01 - 11.01
6,90 €
Hempaket
Beräknad leveranstid: 07.01 - 11.01
16,90 €

Startsida

Meny

Köpkorg

Sökning