8090€
Показать НДС 0%
Показать НДС 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Mariehamn
Характеристики
Описание
Наличие в магазинах
Доставка
Динамика цен
| Вес и размеры | |
| Вес | 2,87 kg |
| Масса брутто | 3,32 kg |
| Диаметр | 65 cm |
| Глубина упаковки | 285 mm |
| Высота упаковки | 185 mm |
| Ширина упаковки | 215 mm |
| Прочие свойства | |
| Высота | 650 mm |
| Ширина | 650 mm |
| Глубина | 650 mm |
| Свойства | |
| Тип | Полноразмерный |
| Сертификация | TÜV |
| Цвет товара | Серый |
| Максимальный вес пользователя | 150 kg |
| Рекомендуемая возрастная группа | Для взрослых |
| Целевая аудитория | Взрослые |
| Логистические данные | |
| Страна производства | Китай |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Код TARIC | 63049300 |
| EAN | 4002432134762 |
| Source: Icecat.biz | |
Leitz aktiivipallo, jossa on pysäytystoiminto, kannustaa selän ja ydinlihasten liikettä parantamaan ryhtiä ja lievittämään selkäkipuja. Ihanteellinen lisäistuin, joka pitää sinut aktiivisena työnteon aikana. IGR- ja TÜV-sertifioitu. 65 cm:n halkaisinjansa ansiosta tämä pallotuoli sopii ihanteellisesti 156-180 cm:n pituisille henkilöille. Lisäpaino estää palloa vierimästä pois, kun se seisoo ja on turvallinen säilytystä varten. Tämän tyylikkään pallotuolin minimalistinen design vaikuttaa myönteisesti hyvinvointiin luomalla vaivattomasti täydellisen aktiivisen työskentely-ympäristön. Vaihda palloa ja tuolia 30 minuutin välein ja varmista, että pallo on täytetty oikein käyttöohjeen mukaisesti. Yhdistettynä muihin Leitz Ergo -tuotteisiin saat kutsuvan ja joustavan työtilan, joka auttaa sinua pysymään aktiivisena ja tuottavana koko päivän ajan.
Multitronic Vaasa: 0 шт
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 шт
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Сегодня: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 шт
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Сегодня: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 шт
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 шт
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Срок доставки: 29.05 - 01.06
Сегодня: 10:00 - 17:00
Самовывоз из магазина
Время доставки: 29.05 - 01.06
Время доставки: 29.05 - 01.06
Posti: Постоматы и пункты самовывоза
Время доставки: 29.05 - 31.05
Время доставки: 29.05 - 31.05
Posti: Почтовое отправление
Время доставки: 30.05 - 01.06
Время доставки: 30.05 - 01.06
Matkahuolto: Постоматы и пункты самовывоза
Время доставки: 30.05 - 01.06
Время доставки: 30.05 - 01.06
Posti: Доставка до двери
Время доставки: 30.05 - 31.05
Время доставки: 30.05 - 31.05
Matkahuolto: Для бизнеса
Время доставки: 29.05 - 01.06
Время доставки: 29.05 - 01.06
Matkahuolto: Доставка на дом
Время доставки: 29.05 - 01.06
Время доставки: 29.05 - 01.06
Posti: Доставка домой
Время доставки: 30.05 - 31.05
Время доставки: 30.05 - 31.05
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.
