loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi


Products found: 19

Beskrivning Lager Pris
image

SUNIX PCI-E 1 x LPT low profile


Produktkod: 151011L
5
62,90 €
image
image

SUNIX PCI-E/ 2XRS232 CARD 32FIFOS


Produktkod: 151035
4
44,90 €
image
image

SUNIX PCI-E/ 2XRS232+1XLPT CARD 32FIFOS


Produktkod: 151055
3
54,90 €
image
image

SUNIX PCI-E/ 1XLPT CARD ECP/EPP/BPP/SPP


Produktkod: 151011
2
51,90 €
image
image

PCI/ 2xRS232 CARD SUNIX/LOWPROFILE/32 FI


Produktkod: 150085L
0
29,90 €
image
image

LPT CARD 1 PCI


Produktkod: 150081
0
26,90 €
image
image

SIOMEN ADDON PCI 2xRS232+1XLPT CARD SUNIX 32FIFOS


Produktkod: 150087
0
42,90 €
image
image

MOXA 4xRS232 SUOMEN PCI CARD/D9M CP104UL-DB9 V2


Produktkod: 150057
0
133,90 €
image
image

LPT-KORTTI 1xRINNAKKAISP. PCI LOW PROFIL


Produktkod: 150081L
0
29,90 €
image
image

SUNIX PCI 2 x RS232 CARD 32 FIFOS


Produktkod: 150085
0
31,90 €
image
image

SUNIX PCI-E/FIREWIRE400 3+1 PORT


Produktkod: 151133
0
35,90 €
image
image

4 X RS232/422/485 PCI-EXPRESS W/4*DB9/WI


Produktkod: CP-114EL-I
0
499,90 €
image
image

PCI Express Card>3xFireWire B


Produktkod: 61643
0
121,90 €
image
image

Firewire PCIE Card Plug In


Produktkod: NK653AA
0
133,90 €
image
image

Legrand - XENPAK lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco XENPAK-10GB-SR ) - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - SC (monitila) - jopa 300 m - 850 nm mallei


Produktkod: 89132
639,90 €
image
image

C2G Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-LX-SM


Produktkod: 89106
139,90 €
image
image

SUNIX PCI-e low profile 2 X RS232


Produktkod: 151035L
59,90 €
image
image

SUNIX 2xSATA PCI Raid 0/1 Bulk


Produktkod: 150105
25,90 €
image
image

MOXA 4 x RS-232/422/485 PCIe low profile optoisolointi


Produktkod: 150062I
584,90 €
image