Товар не доступен
Данный товар более не продается или в настоящий момент не может быть приобретен.
Данный товар более не продается или в настоящий момент не может быть приобретен.
Характеристики
Описание
Наличие в магазинах
Доставка
Динамика цен
| Данные об упаковке | |
| Тип упаковки | Коробочная версия |
| Содержимое упаковки | |
| Количество сверл | 10 шт |
| Свойства | |
| Длина | 133 mm |
| Назначение | Дрель |
| Рабочая длина | 8,7 cm |
| Подходит для материалов | Металл |
| Диаметр сверла | 1 cm |
| Форма хвостовика | Цилиндрический хвостовик |
| Стандарт DIN | 338 |
| тип сверла | Спиральное сверло |
| EAN | 3165140917667 |
| Source: Icecat.biz | |
There is a low risk of breakage, especially for drill bits below 6 mm in diameter as the bit is manufactured to have a highly elastic body. Its black-oxide coated flute provides fast chip removal. The HSS Twist Drill Bit PointTeQ is manufactured to DIN 338. The drill bit is Type N (flute angle) with a tip of 135 degrees.
It has a cylindrical shank system (shank equal to drill bit diameter) and is intended for use in drill stands and drill drivers.
It has a cylindrical shank system (shank equal to drill bit diameter) and is intended for use in drill stands and drill drivers.
Multitronic Vaasa: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 шт
Срок доставки: Нет информации о доставке
Срок доставки: Нет информации о доставке
Сегодня: 10:00 - 17:00
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.
