TP-Link TL-PB5200
Производитель: TP-LINK
ID: TL-PB5200
Срок доставки: Нет информации о доставке
Нет в наличии
Multitronic Mariehamn
Коротко о товаре
Найдите похожие товары выбрав одну или несколько ключевых особенностей товара.
Порты и интерфейсы
Входной интерфейсМикро-USB
Количество портов USB1
Количество выходов USB A1
Вес и размеры
Вес135 g
Высота92,7 mm
Ширина53,5 mm
Энергопитание
Входное напряжение5 V
Выходное напряжение5 V
Ток на входе2,4 A
Ток на выходе2,4 A
Содержимое упаковки
Поставляемые кабелиМикро-USB
Дизайн
Светодиодные индикаторыcheckmark
Цвет товараСиний, Белый
Совместимые продуктыiPhone, iPad, Android
Совместимые устройстваМобильный телефон / смартфон, Планшет, MP3/MP4, GPS, Електронная книжка
Встроенный экранcross
Количество одновременно подключаемых устройств (макс)1
Характеристики
Емкость батареи5200 мА·ч
EAN6935364093266
Гарантия2 лет
Source: Icecat.biz
Power Your Digital Life on the Move
Smart Charging
Our Fastest Charging and Recharging Ever
Supporting an input/output current up to 5V/2.4A, TL-PB5200 boasts the fastest charging and recharging speed for its category. TL-PB5200 is capable of charging phones and tablets at the fastest/ maximum speed that they are designed to be charged at, helping you get the most out of all your devices in the fastest time possible. The TL-PB5200 promises lighting fast recharging with the ability to recharge itself from empty to 90% in less than 2 hours with a 5V/2.4A power adapter.
Reliable Power
TL-PB5200 is a reliable power bank with superior quality that comes equipped with 6 in 1 complete safety protection against damage caused by short circuit, over-voltage, over-current, over-charge, over-discharge, and over-heating.
High Energy Efficiency Rate
Compatibility
Compatible with iPhone, iPad, Android smartphones and most 5V input digital devices.