logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable

AJ837A
56,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Webblager:
13 st tillgängligt

Uppskattad leveranstid: 5-7 dagar
Leveranskostnad: från 3,90 €
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket11,10 €
Hempaket11,70 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Butiker:välj
5-7 dagar
Produktspecifikation
Teknisk information
Source data-sheetICEcat.biz
EAN884420053712
Garanti1 år
Beskrivning

HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Prisutveckling
På lager i butiker