9290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,39 kg |
| Höjd | 408 mm |
| Bredd | 438 mm |
| Djup | 140 mm |
| Egenskaper | |
| Certifiering | TAA |
| Produktens färg | Black |
| Produkttyp | Ryggstöd med nät |
| Logistikdata | |
| Vikt inkl. förpackning | 4,99 kg |
| Låddjup | 31 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Förpackningens bredd | 46 mm |
| EAN | 0085896604129 |
| Garanti | 2 år |
| Source: Icecat.biz | |
SmartFit™ Conform Back Rest tar sittkomfort till en ny nivå. Med patenterad teknik för ryggsupport som fungerar i nästan alla typer av stolar låter SmartFit™ dig anpassa höjden på ryggstödet enligt din personliga komfortfärg för maximalt stöd och komfort för ryggraden och ryggens nedre del. Ventilerade ryggpaneler formar sig efter din kropp via fyra oberoende fjädrar som anpassar sig när du ändrar ställning. Eftersom panelerna är ventilerade leder ryggstödet bort värmen för att hålla din rygg sval och torr under hela arbetsdagen.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Beräknad leverans: 13.06 - 16.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 13.06 - 16.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 16.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 15.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 14.06 - 16.06
Beräknad leveranstid: 14.06 - 16.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 14.06 - 16.06
Beräknad leveranstid: 14.06 - 16.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 14.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 14.06 - 15.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 16.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 16.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 13.06 - 16.06
Beräknad leveranstid: 13.06 - 16.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 14.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 14.06 - 15.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.
