Ingen prisutvecklingsinformation för denna produkt.
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 3 kg |
| Höjd | 320 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 270 mm |
| Strömtillförsel | |
| Effekt | 1100 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 220 - 240 V |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Svart |
| Kontrolltyp | Rotations- |
| Inbyggd display | ![]() |
| Prestanda | |
| Koppkapacitet | 2 koppar |
| Vattentankens kapacitet | 1 l |
| Front speaker type | 15 Bar |
| Inbyggd kvarn | ![]() |
| Kaffe ingångstyp | Kaffekuddar, Malat kaffe |
| Ångrör | ![]() |
| Antal pipar | 2 |
| Typ av kaffebryggare | Manuell |
| Produkttyp | Espressomaskin |
| Behållare för bryggt kaffe | Bägare |
| Tillagningsfunktioner och program | |
| Cappuccinotillagning | ![]() |
| Espresso-tillagning | ![]() |
| Americano tillagning | ![]() |
| EAN | 8004399328723 |
| Source: Icecat.biz | |
AUTO-OFF FUNCTION
Auto-Off function which turns off the system 9 minutes after the last usage.
WATER RESERVOIR
Transparent water reservoirwith a large capacity (1 l.)
NEW CREMA FILTER HOLDER
“2 in 1”: the new crema filter holder is suitable for ground coffee and E.S.E. pods
- Auto-Off function
- Stainless steel espresso boiler for longer life.
- 15 bar pump pressure.
- Self-priming system means the machine is always ready for use.
- “Cappuccino System: combines steam, air and milk for a perfect cappuccino.
- Separate steam and espresso thermostats.
- Adjustable steam emission.
- On/off switch with indicator light.
- Removable water reservoir (1 l) with level indicator.
- Removable drip tray for easy cleaning.
- Incorporated coffee tamper.
- This appliance can be used either with ground coffee or with the “Easy Serving Espresso” pods.
- Special filter holder for ground coffee and pods with crema device.
Auto-Off function which turns off the system 9 minutes after the last usage.
WATER RESERVOIR
Transparent water reservoirwith a large capacity (1 l.)
NEW CREMA FILTER HOLDER
“2 in 1”: the new crema filter holder is suitable for ground coffee and E.S.E. pods
- Auto-Off function
- Stainless steel espresso boiler for longer life.
- 15 bar pump pressure.
- Self-priming system means the machine is always ready for use.
- “Cappuccino System: combines steam, air and milk for a perfect cappuccino.
- Separate steam and espresso thermostats.
- Adjustable steam emission.
- On/off switch with indicator light.
- Removable water reservoir (1 l) with level indicator.
- Removable drip tray for easy cleaning.
- Incorporated coffee tamper.
- This appliance can be used either with ground coffee or with the “Easy Serving Espresso” pods.
- Special filter holder for ground coffee and pods with crema device.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 11:00 - 15:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (påsk)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


