Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Strömtillförsel | |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Antal batterier | 1 |
| Strömkälla | Batteri |
| Batterispänning | 18 V |
| Batterikapacitet | 1,5 Ah |
| Förpackningens innehåll | |
| Väska | ![]() |
| Batteriladdare ingår | ![]() |
| Antal batterier medföljer | 1 styck |
| Batteri ingår | ![]() |
| Prestanda | |
| Maximalt vridmoment | 52 nm |
| Borr-Ø i stål (max) | 1 cm |
| Borr-Ø i trä (max) | 2,5 cm |
| Antal växlar | 24 |
| Chuck backbredd (max) | 1,3 cm |
| Tomgångsvarvtal (min) | 410 RPM |
| Tomgångsvarvtal (max) | 1650 RPM |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart, Röd |
| Backning | ![]() |
| Justerbar hastighet | ![]() |
| Inbyggd ljus | ![]() |
| Produkttyp | Eldriven skruvdragare |
| Handtagets form | Pistolhandtag |
![]() | |
| Justerbart vridmoment | ![]() |
| EAN | 5035048650967 |
| Source: Icecat.biz | |
Put more power in your hands with an 18V brushless drill driver. The brushless motor technology gives you the extra power, torque and runtime you need to bring any project to life. Tackle even the toughest tasks with technology designed to deliver more power and performance. The drill is supplied with a 1.5Ah 18V lithium-ion battery and fast charger, in a handy storage kit box. Part of the BLACK+DECKER 18V Lithium-ion family. One battery system, endless possibilities.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

