Ingen prisutvecklingsinformation för denna produkt.
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 7 kg |
| Strömtillförsel | |
| Effekt | 1450 W |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Silver |
| Vattennivå indikator | ![]() |
| Upplyst strömbrytare | ![]() |
| Flyttbar vattentank | ![]() |
| Flyttbar droppbehållare | ![]() |
| Kontrollampa | ![]() |
| Löstagbar filterhållare | ![]() |
| Sladdlängd | 1,2 m |
| Material, hölje | Rostfritt stål |
| Övriga egenskaper | |
| Produktmått (B x H x D) | 305 x 275 x 320 mm |
| Prestanda | |
| Koppkapacitet | 2 koppar |
| Vattentankens kapacitet | 1 l |
| Anti-dropp funktion | ![]() |
| Front speaker type | 15 Bar |
| Produkttyp | Espressomaskin |
| Tillagningsfunktioner och program | |
| Cappuccinotillagning | ![]() |
| Multidryck | ![]() |
| EAN | 8004399325357 |
| Source: Icecat.biz | |
PATENTED AUTOMATIC CAPPUCCINO
De’Longhi patented Automatic Cappuccino System, to obtain delicious “cappuccino” and “latte macchiato”. Automatic rinsing system. After use, the milk carafe can be placed directly into the fridge.
ENGERGY SAVING FUNCTION
The stand-by button permits maximum energy saving, to save money and to respect the environment
PROFESSIONAL FILTER HOLDER
The professional filterholder, with integrated crema device is suitable for ground coffee(1 and 2 cups) and E.S.E. pods..
CUP SHELF
To have your cups always in Handìs reach.
DRIP TRAY
Removable for easy cleaning with water level indicator
De’Longhi patented Automatic Cappuccino System, to obtain delicious “cappuccino” and “latte macchiato”. Automatic rinsing system. After use, the milk carafe can be placed directly into the fridge.
ENGERGY SAVING FUNCTION
The stand-by button permits maximum energy saving, to save money and to respect the environment
PROFESSIONAL FILTER HOLDER
The professional filterholder, with integrated crema device is suitable for ground coffee(1 and 2 cups) and E.S.E. pods..
CUP SHELF
To have your cups always in Handìs reach.
DRIP TRAY
Removable for easy cleaning with water level indicator
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Påskafton)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


