Ingen prisutvecklingsinformation för denna produkt.
Bosch MUM5 CreationLine MUM58420 Køkkenmaskine 3.9liter Rød diamant/sølv
Tillverkare: BOSCH
ID: MUM58420
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 6,4 kg |
| Höjd | 282 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Djup | 271 mm |
| Strömtillförsel | |
| Effekt | 1000 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 220-240 V |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 7,6 kg |
| Material | |
| Skålmaterial | Rostfritt stål |
| Egenskaper | |
| Överbelastningsskydd | ![]() |
| Antal diskar | 3 diskar |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Kontrolltyp | Knappar, Rotations- |
| Skålkapacitet | 3,9 l |
| Sladdlängd | 1,1 m |
| Säkerhetslås | ![]() |
| EAN | 4242002903866 |
| Source: Icecat.biz | |
Tyvärr saknas produktinformation för denna produkt.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Påskafton)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

