Ingen prisutvecklingsinformation för denna produkt.
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 290,55 g |
| Vikt inkl. förpackning | 407,9 g |
| Låddjup | 110 mm |
| Höjd | 253 mm |
| Förpackningens bredd | 55 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Strömtillförsel | |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Strömkälla | Batteri |
| Drifttid för batteri | 336 h |
| Uppladdningsbara | ![]() |
| Laddningsenhet | ![]() |
| Förpackningens innehåll | |
| Borsthuvuden ingår | 1 styck |
| Antal medföljande handenheter | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Vit |
| Bluetooth | ![]() |
| Ändamål | Vuxen |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Justerbar hastighet | ![]() |
| Tandborstlägen | Daglig vård, Gum omsorg, Känslig, Tandblekning |
| Antal tandborstlägen | 6 |
| Integrerad timer | ![]() |
| Logistikdata | |
| Höjd på huvudkartong | 266 mm |
| Bredd på förpackning | 180 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,6 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd | 233 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| EAN | 4210201396901 |
| Source: Icecat.biz | |
Tyvärr saknas produktinformation för denna produkt.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Påskafton)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

