Russell Hobbs Victory 24030-56 10 koppar kaffebryggare, svart, rostfritt stål
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Vikt & dimension | |
| Höjd | 338 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 190 mm |
| Strömtillförsel | |
| Automatisk avstängning | ![]() |
| Effekt | 1100 W |
| Automatisk avstägning efter (max) | 40 min |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Svart, Rostfritt stål |
| Vattennivå indikator | ![]() |
| Upplyst strömbrytare | ![]() |
| Flyttbar vattentank | ![]() |
| Kontrollampa | ![]() |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Löstagbar filterhållare | ![]() |
| Material, hölje | Plast, Rostfritt stål |
| Klockfunktion | ![]() |
| Inbyggd display | ![]() |
| Skärmtyp | LCD |
| Material på behållare för bryggt kaffe | Glas |
| Kaffefilter | ![]() |
| Timer | ![]() |
| Synlig vattennivå | ![]() |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningarnas innehåll | Spoon |
| Prestanda | |
| Koppkapacitet | 10 koppar |
| Vattentankens kapacitet | 1,25 l |
| Anti-dropp funktion | ![]() |
| Skydd mot kalkavlagringar | ![]() |
| Kokplatta | ![]() |
| Diskvattensäkra delar | ![]() |
| Surround modes quantity | 1,25 l |
| Antal temperaturinställningar | 1 |
| Inbyggd kvarn | ![]() |
| Hålla sig varm funktion tid | 40 min |
| Vattenfilter | ![]() |
| Hålla sig varm funktion | ![]() |
| Kaffe ingångstyp | Malat kaffe |
| Justerbara kvarninställningar | ![]() |
| Antal pipar | 1 |
| Justerbar kaffestyrka | ![]() |
| Behållare för bryggt kaffe | Kanna |
| Programmerbar | ![]() |
| Varmvattenanläggning | ![]() |
| Apparatens placering | Bänkdiskmaskin |
| Egenskaper | |
| Produkttyp | Kaffebryggare |
| Tillagningsfunktioner och program | |
| Latte-tillagning | ![]() |
| Lungo-tillagning | ![]() |
| Cappuccinotillagning | ![]() |
| Kaffe-tillagning | ![]() |
| Chokladmjölk-tillagning | ![]() |
| Espresso-tillagning | ![]() |
| Latte-macchiato-tillagning | ![]() |
| Tillredning av mocca | ![]() |
| Ristretto tillagning | ![]() |
| Varm mjölk tillagning | ![]() |
| Varm choklad tillagning | ![]() |
| Americano tillagning | ![]() |
| Tillredning av kaffekräm | ![]() |
| Tillredning av te | ![]() |
| Tillredning av orzo | ![]() |
![]() | |
| Tillredning av espresso macchiato | ![]() |
| Multidryck | ![]() |
| EAN | 4008496941490 |
Russell Hobbs Victory är en filterkaffebryggare framtagen för vardagens morgonrutiner och kaffepauser. Maskinen placeras direkt på köksbänken och använder vanligt malet kaffe för att brygga kaffe. Inför varje bryggning är det enkelt att läsa av den exakta vattenmängden tack vare en tydlig vattennivåmätare. En inbyggd klockfunktion gör det även möjligt att ställa in och anpassa starttiden i förväg.
För att underlätta det dagliga underhållet är modellen utrustad med en svängbar och löstagbar filterhållare. Det gör det enkelt att hantera filtret och tömma kaffesumpen efter användning. Flera av de löstagbara komponenterna tål dessutom maskindisk, vilket underlättar rengöringen. Som en säkerhetsåtgärd stänger bryggaren av sig automatiskt när bryggningen är klar.
Huvudfunktioner:- Kapacitet för 10 koppar
- Vattentank på 1,25 liter
- Serveringskanna för kaffe
- Kanna tillverkad av glas
- Effekt på 1 100 W
- Inbyggd timer
- Aktiv varmhållningsfunktion
- Varmhållningstid på 40 min
- Integrerat droppstopp
- Utrustad med inbyggd display
- LCD-display
- Styrs med fysiska knappar
- Hölje av plast och rostfritt stål
- Design i svart och rostfritt stål
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 09:00 - 17:00
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06


