Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Minne | |
| Minnesregister | 9 |
| Skärm | |
| Bakgrundsbelyst skärm | ![]() |
| Siffror | 10 siffror |
| Textrader | 2 linjer |
| Visa tippning | ![]() |
| Skärmtyp | LCD |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 115 g |
| Höjd | 161 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 15 mm |
| Strömtillförsel | |
| Batterityp | AAA |
| Antal batterier | 1 |
| Strömkälla | Batteri |
| Automatisk avstängning | ![]() |
| Förpackning | |
| Förpackningstyp | Låda |
| Design | |
| Modell | Vetenskapsfunktion |
| Formfaktor | Ficka |
| Produktens färg | Svart, Rosa |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Material, hölje | Plast |
| Nycklar mängd | 48 tangenter |
| Överdrag | ![]() |
| Prestanda | |
| Valutakonverterare | ![]() |
| Skatteberäkning | ![]() |
| Vinst beräkning | ![]() |
| Symbolinmatning | Bråk |
| Automatisk förenkling av fraktion | ![]() |
| Slumpgenerator för siffror/heltal | ![]() |
| Negationstangent | ![]() |
| EAN | 4974019939230 |
| Garanti | 1 år |
| Source: Icecat.biz | |
The EL531TH performs over 273 advanced scientific functions and utilizes a 2-line display and Multi-Line Playback to make scientific equations easier for students to solve. It is ideal for students studying general math, algebra, geometry, and trigonometry. In addition, it can be used for statistics, biology, chemistry, and general science. Hard cover protects from scratches.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


