23390€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Batteriladdarens vikt | 1,9 kg |
| Övriga egenskaper | |
| Spänningsintervall för batteriladdning | 14.4 - 18 V |
| Egenskaper | |
| Nätaggregatstyp | AC |
| Antal batterier | 4 |
| Spänning | 230 V |
| Laddningstid | 0,5 h |
| Produktens färg | Svart |
| Laddningsindikator | ![]() |
| Maximal laddningstid | 1,33 h |
| Brand kompatibilitet | Makita |
| Kompatibelt batteri teknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produkttyp | Batteriladdare |
| EAN | 0088381432979 |
| Garanti | 1 år |
| Source: Icecat.biz | |
Laddare med plats för fyra 14,4 V- eller 18 V LXT®-batterier.
Passar utmärkt som laddstation på större byggarbetsplatser eller i verkstäder. Enheten kan enkelt monteras på väggen via de förberedda hålen.
Enheten laddar två batterier åt gången, och laddningstiden för fyra 6,0 Ah-batterier är 260 minuter.
Passar utmärkt som laddstation på större byggarbetsplatser eller i verkstäder. Enheten kan enkelt monteras på väggen via de förberedda hålen.
Enheten laddar två batterier åt gången, och laddningstiden för fyra 6,0 Ah-batterier är 260 minuter.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Beräknad leverans: 02.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 18:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 03.06
Beräknad leveranstid: 03.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 03.06
Beräknad leveranstid: 03.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

