logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

LC/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX

LC/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX

Tillverkare: MICROCONNECT
ID: FIB411010
21,90 € Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Inte tillgänglig för tillfället Beräknad leverans: Okänd
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Miljökrav
Temperaturintervall (förvaring)-40 - 85 ° C
Temperatur vid drift-40 - 85 ° C
Övriga egenskaper
Kärna/höljets diameter9/125 um
Egenskaper
Kabellängd10 m
Anslutning 1LC
Anslutning 2st
EAN7331990077080
Garanti5 år
Source: Icecat.biz

SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH

Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Seinäjoki: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Lappeenranta: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
iTronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Okänd
Gratis
Postens paketautomat
Beräknad leveranstid: Okänd
3,90 €
Matkahuolto Busspaket
Beräknad leveranstid: Okänd
4,10 €
Postpaket
Beräknad leveranstid: Okänd
5,60 €
Matkahuolto Närpaket
Beräknad leveranstid: Okänd
6,20 €
Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Okänd
11,10 €
Hempaket
Beräknad leveranstid: Okänd
11,70 €

Startsida

Meny

Köpkorg

Sökning