3690€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,12 kg |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Elnät |
| Effekt | 500 W |
| Ergonomi | |
| Sladdlös | ![]() |
| Sladdlängd | 1,8 m |
| Temperaturindikator | ![]() |
| Förpackningens innehåll | |
| Utvecklare | ![]() |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Keramisk beläggning | ![]() |
| Prestanda | |
| Jonisk funktion | ![]() |
| Jon konditionering | ![]() |
| Keramisk värmesystem | ![]() |
| Hårlockning | ![]() |
| Egenskaper | |
| Uppvärmningstid | 600 s |
| Produktens färg | Svart, Rosa, Lila |
| På / av-knapp | ![]() |
| Totalt antal rullar | 20 styck |
| Antal stora rullar | 6 |
| Antal medelstora rullar | 10 |
| Antal små rullar | 4 |
| Produkttyp | Värmerulle |
| EAN | 4008496872879 |
Remington H5600 Ionic är ett set med värmespolar för lockar och volym. Enheten på 500 W värmer upp spolarna till rätt temperatur för styling. Integrerad jonteknik minskar statisk elektricitet och motverkar frissighet under användning. Det keramiska värmesystemet fördelar värmen jämnt över varje spole för att säkerställa ett konsekvent resultat.
Spolarnas vaxkärna gör att de behåller värmen längre, vilket effektiviserar formningen av håret. Setet innehåller tre olika spolstorlekar för variation i lockarnas storlek och volym. En inbyggd indikator visar när basen är redo att användas. Klämmor och hårnålar medföljer för att hålla spolarna på plats under tiden håret formas. Basen väger 1 119 g och står stadigt under uppvärmningen.
Nyckelfunktioner:- Nätsladden på 1,8 m ger flexibilitet även om du befinner dig en bit från vägguttaget.
- Sammetsklädda spolar ger bra grepp och förhindrar att håret trasslar sig.
- Jonfunktionen neutraliserar statisk elektricitet och flygigt hår för ett slätare resultat.
- Svala ändar gör spolarna lätta att hantera vid applicering och urtagning.
- Setet innehåller 20 spolar och tillräckligt med klämmor för att styla hela håret.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


