Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Skärm | |
| Bildpunktavstånd | 0,1845 x 0,1845 mm |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Horisontellt sökområde | 180 - 352 kHz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Vertikalt sökområde | 48 - 160 hz |
| Bildstorlek horisontalt | 70,8 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 39,9 cm |
| Skärm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Svarstid (medel) | 1 ms |
| Upplösning | 4K 3840 x 2160 pixels |
| Diagonal skärmstorlek | 81,28 cm |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 2160p |
| Pekskärm | ![]() |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 100000000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 160 hz |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Färgomfång | 95% |
| Paneltyp | IPS |
| Skärmform | Platt |
| Antal färger | 1,07 miljarder färger |
| sRGB-täckning (typisk) | 125,7% |
![]() | |
| Ljusstyrka (normal) | 440 cd/m² |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | HDR True Black 600 |
| Färgområdesstandard | DCI-P3 |
| Anslutningar | |
| Hörlursutgångar | 1 |
| DVI-port | ![]() |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| HDMI | ![]() |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Hörlursutgång | ![]() |
| Inbyggd USB-hubb | ![]() |
| USB-hubbversion | 2.0 |
| Typ av USB-port uppströms | USB Typ B |
| Antal portar uppströms | 1 |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 3 |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | ![]() |
| Vikt & dimension | |
| Bredd (med stativ) | 727,1 mm |
| Höjd (med stativ) | 494,9 mm |
| Djup (med stativ) | 233,7 mm |
| Vikt (utan stativ) | 6,8 kg |
| Höjd (utan stativ) | 432,4 mm |
| Bredd (utan stativ) | 727,1 mm |
| Djup (utan stativ) | 72,9 mm |
| Vikt (med stativ) | 9,7 kg |
| Strömtillförsel | |
| AC-adapter, nätspänning | 19 V |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Ingående ström | 4,74 A |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 34 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 66 kWh |
| EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) | 1619849 |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 12,5 kg |
| Låddjup | 168 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Förpackningens bredd | 975 mm |
| Ergonomi | |
| Produktvikt (oz) | ![]() |
| Höjdjustering | ![]() |
| Hållare | -45 - 45° |
| Lutningsvinkel | -5 - 20° |
| Svängarm | ![]() |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Svängbara | ![]() |
| Lutningsjustering | ![]() |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| VESA-fäste | ![]() |
| Justerbar höjd (max) | 10 cm |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | DisplayPort, HDMI, Energiljus, USB |
| Snabbstartsguide | ![]() |
| Stå ingår | ![]() |
| Övriga egenskaper | |
| Garantiperiod | 3 År |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Positionering på marknaden | Spela |
| Ramlös design | ![]() |
| Prestanda | |
| NVIDIA G-SYNC | ![]() |
| AMD FreeSync | ![]() |
| Typ av AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| EAN | 4711377085861 |
| Garanti | 1 år |
| Source: Icecat.biz | |
Upplev fantastiska bilder och exceptionell klarhet med MSI MAG 323UPFDE. Denna 32-tums 4K UHD-skärm är konstruerad för uppslukande spel, detaljerad innehållsskapande och professionell produktivitet. IPS-panelen levererar livfulla färger, breda betraktningsvinklar och exceptionell färgprecision, vilket gör den perfekt för grafisk design, videoredigering och njutning av visuellt rika spel och filmer. Dess snabba svarstid säkerställer smidiga, oskärpefria bilder, vilket ger dig en konkurrensfördel i snabba spel.
MAG 323UPFDE prioriterar också din komfort, med ett justerbart stativ som låter dig hitta den perfekta betraktningsvinkeln. Flera anslutningsalternativ, inklusive HDMI och DisplayPort, erbjuder flexibel kompatibilitet med olika enheter. Med sin eleganta design och kraftfulla prestanda är MSI MAG 323UPFDE ett utmärkt val för alla som söker en högkvalitativ skärm för både arbete och spel.
Viktiga funktioner- 32-tums 4K UHD (3840x2160) upplösning
- IPS-panel för breda betraktningsvinklar och exakta färger
- Snabb svarstid för smidiga, oskärpefria bilder
- Hög uppdateringsfrekvens för flytande spelupplevelse
- HDR-stöd för förbättrad kontrast och färgintervall
- Flera portar: HDMI, DisplayPort, USB-C
- Justerbart stativ med lutnings-, vrid- och höjdjusteringar
- VESA-fäste kompatibel för flexibla monteringsalternativ
- Inbyggt blåljusfilter för minskad ögonbelastning
- Flimmerfri teknik för bekväm visning
- MSI MAG 323UPFDE Monitor
- Monitorstativ/Bas
- Strömkabel
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- Snabbstartsguide
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 11:00 - 15:00
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (påsk)
- manual pdf (English)
- leaflet (English)
- EU Product Fiche (English)


