Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.124SI köksmaskin 1200 W 5 L silver
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Skärm | |
| Inbyggd display | ![]() |
| Timer | ![]() |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 9,5 kg |
| Höjd | 315 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Djup | 395 mm |
| Strömtillförsel | |
| Effekt | 1200 W |
| Förpackningens innehåll | |
| Degverktyg | ![]() |
| Vispar | ![]() |
| Spatel | ![]() |
| Visp | ![]() |
| Skål ingår | ![]() |
| Mixer ingår | ![]() |
![]() | |
| Antal inkluderade tillbehör | 9 styck |
| Platt visp | ![]() |
| Flexivisp | ![]() |
| Material | |
| Skålmaterial | Rostfritt stål |
| Mixerbägare | Glas |
| Material, hölje | Metall |
| Egenskaper | |
| Antal | 1 |
| Produktens färg | Silver |
| Stabiliserande fötter | ![]() |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Kontrolltyp | Knappar, Rotations- |
| Pulsfunktion | ![]() |
| Skålkapacitet | 5 l |
| Ägg-kapacitet | 12 ägg |
| Varierbar hastighet | ![]() |
| Citruspress | ![]() |
| Diskvattensäkra delar | ![]() |
| Säkerhetslås | ![]() |
| Köttkvarn | ![]() |
| Mixerfunktioner | Mixning |
| Kaffemalning | ![]() |
| Diskmaskinssäkra tillbehör | ![]() |
| Produkttyp | Köksassistent |
| Färgnamn | Silver |
| Planetär rotation | ![]() |
| Mixertillbehör | ![]() |
![]() | |
| Stänkskydd | ![]() |
| Knådningsfunktion | ![]() |
| Kakdegsvikt, kapacitet | 2 kg |
| Bröddegsvikt, kapacitet | 2,18 kg |
| Pajskal (per kg mjöl) | 680 g |
| EAN | 5011423002323 |
Kenwood Titanium Chef Baker är en köksassistent framtagen för daglig användning. Motorn hanterar allt från tunga degar till lätta smetar, och den planetariska blandningsrörelsen når ut i hela skålen för ett jämnt resultat. Köksassistenten levereras med ballongvisp, degkrok och K-spade. Den kan bearbeta upp till 2,18 kg bröddeg och inkluderar en 3,5-liters insatsskål för recept i flera steg.
Metallhöljet ger stabilitet på köksbänken. Med den inbyggda vågen väger du ingredienserna direkt i skålen, så att du slipper använda en separat våg. Via displayen och vridreglaget har du kontroll över tid och vikt. Den uppfällbara designen ger enkel åtkomst till skålen, och stänkskyddet håller ingredienserna på plats under användning. Alla tillbehör tål maskindisk.
Nyckelfunktioner:- 1200 W-motor för att bearbeta tunga eller krävande ingredienser.
- 5-litersskål för större mängder.
- Skål i rostfritt stål som är tålig och lätt att rengöra.
- Planetarisk blandningsrörelse för ett jämnt resultat.
- Integrerad digital våg för direkt vägning.
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 11:00 - 15:00
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 14:00


