Russell Hobbs Grind & Brew Thermal 10 koppar kaffebryggare med kaffekvarn, svart, rostfritt stål
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Strömtillförsel | |
| Automatisk avstängning | ![]() |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 6,91 kg |
| Låddjup | 315 mm |
| Höjd | 465 mm |
| Förpackningens bredd | 300 mm |
| Förpackningens vikt | 6910 kg |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Svart, Rostfritt stål |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Material, hölje | Rostfritt stål |
| Inbyggd display | ![]() |
| Användarvänlig | ![]() |
| Tvättbart filter | ![]() |
| Avtagbar bönbehållare | ![]() |
| Timer | ![]() |
| Prestanda | |
| Koppkapacitet | 10 koppar |
| Vattentankens kapacitet | 1 l |
| Självrengörande | ![]() |
| Kaffebönskapacitet | 250 g |
| Inbyggd kvarn | ![]() |
| Snabb värme | ![]() |
| Kaffe ingångstyp | Kaffebönor |
| Antal kvarninställningar | 3 |
| Snabbstart | ![]() |
| Typ av kaffebryggare | Helautomatisk |
| Justerbar kaffestyrka | ![]() |
| Behållare för bryggt kaffe | Kanna |
| Programmerbar | ![]() |
| Varmvattenanläggning | ![]() |
| Kaffekvarn av rostfritt stål | |
| Apparatens placering | Bänkdiskmaskin |
| Egenskaper | |
| Produkttyp | Kaffebryggare |
| Tillagningsfunktioner och program | |
| Kaffe-tillagning | ![]() |
| Espresso-tillagning | ![]() |
| Multidryck | ![]() |
| EAN | 5038061101751 |
Kaffebryggaren Russell Hobbs Grind & Brew förenklar morgonrutinen genom att brygga kaffe direkt från hela bönor. Maskinen hanterar hela processen på köksbänken och maler bönorna precis före bryggningen för att på bästa sätt ta vara på både arom och smak. Via kontrollpanelen ställer du in när maskinen ska starta så att kaffet är färdigt till frukosten, och du kan anpassa styrkan efter egna preferenser. Det färdiga kaffet bryggs därefter direkt ner i den medföljande termoskannan som bevarar temperaturen under en längre tid.
Den automatiska filterkaffebryggaren har en praktisk design som är anpassad för vardagsbruk i hemmet. Termoskannan underlättar serveringen vid köksbordet och minskar behovet av att flytta maskinen. För att spara energi och bidra till en säkrare användning stängs enheten av automatiskt efter avslutad bryggcykel. Dess inbyggda varmvattensystem ökar mångsidigheten när du snabbt behöver värma vatten till andra varma drycker.
Viktigaste funktioner:- Bryggkapacitet på 10 koppar
- Vattentank med en volym på 1 l
- Utrustad med inbyggd display
- Styrs via fysiska knappar
- Konstruerad med hölje i rostfritt stål
- Utförande i svart och rostfritt stål
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 09:00 - 17:00
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: 01.06 - 03.06
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06

