9990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 103 g |
| Bredd | 46 mm |
| Låddjup | 237 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Förpackningens bredd | 76 mm |
| Handledsmått | 140 - 180 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal medföljande armband | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Watch 44 mm/45 mm/46 mm/49 mm |
| Material | Polyester |
| Produktens färg | Grå, Salvia |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Justerbar | ![]() |
| Produkttyp | Armband |
| Armbandsstorlek | S/M |
| Kompatibel enhetstyp | Smartwatch |
| Typ av lås | Magnetlås |
| EAN | 0195950636901 |
| Garanti | 1 år |
Detta Apple Magnetic Link-armband är tillverkat av ett FineWoven-material av mikrotwillpolyester som ger en mjuk, mockaliknande känsla. Armbandet är konstruerat för hållbarhet och komfort vid daglig användning. Dess magnetiska länksystem säkerställer en exakt och säker passform som är enkel att justera. Armbandet i färgen Sage Gray är primärt utformat för Apple Watch-modeller med 46 mm boett men är även kompatibelt med boetter i storlekarna 44 mm, 45 mm och 49 mm. Denna S/M-storlek passar handleder med en omkrets på 140–180 mm.
Nyckelfunktioner:- Material av FineWoven-mikrotwill i polyester
- Justerbar passform med magnetisk länklåsning
- Anpassat för Apple Watch-boetter på 44-49 mm
- Designat för handleder med 140–180 mm omkrets
- Utförande i färgen salviagrå (Sage Gray)
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Beräknad leverans: 11.06 - 14.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 11.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 13.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 14.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 11.06 - 14.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
Beräknad leveranstid: 12.06 - 13.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

