3990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Välj din butik
Beställ och hämta efter 5-7 dagar
Öppet idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar
Öppet idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar
Öppet idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar
Öppet idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Information om butiken
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 26 g |
| Höjd | 37 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Djup | 16 mm |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 1,2 W |
| AC-inspänning | 240 V |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 30 - 70% |
| Temperatur vid drift | -20 - 40 ° C |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Egenskaper | |
| Modell | Smart strömställare |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Produktens färg | Blå |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Material, hölje | Plast |
| Bluetooth-räckvidd | 30 m |
| Monteringssätt | Vägg |
| Fjärrstyrd | ![]() |
| Inbyggd display | ![]() |
| Maximal räckvidd inomhus | 30 m |
| Maximal räckvidd utomhus | 50 m |
| Smartphone fjärrsupport | ![]() |
| Wi-Fi-frekvens | 2.4 GHz |
| Lämplig för inomhusbruk | ![]() |
| Fungerar med Amazon Alexa | ![]() |
| Fungerar med Google Assistant | ![]() |
| EAN | 3800235261774 |
| Source: Icecat.biz | |
Wi-Fi-styrd smart switch för att fjärrstyra ett brett utbud av hushållsapparater och kontorsutrustning (lampor, kraftledningar, säkerhetssystem, värmare, radiatorer, uttag, LED-strips, etc.) var som helst.
- Tillgänglig efter uppdatering till senaste firmware.
- Torra kontakter (potentialfria) - möjlighet till kontaktorstyrning
- Ny processor - ESP-Shelly-C38F-chip med ett ökat minne på 8 MB
- Förbättrad hållbarhet hos terminalerna
- Hög säkerhet
- Wi-Fi-räckviddsförlängare & Bluetooth-gateway
- Stöder skript, webhooks, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS och anpassade certifikat
- Inget HUB krävs! Enkel styrning via Shelly Smart Control-appen, olika hemautomationsprotokoll, plattformar samt röstassistenter
- Stöder KNXnet / IP-kommunikation
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Beräknad leverans: 19.05 - 21.05
Idag: Stängt (Kristi himmelsfärdsdag)
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 19.05 - 21.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 21.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 19.05 - 20.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 20.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 20.05 - 21.05
Beräknad leveranstid: 20.05 - 21.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 20.05 - 21.05
Beräknad leveranstid: 20.05 - 21.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 20.05
Beräknad leveranstid: 20.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 19.05 - 21.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 21.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 19.05 - 21.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 21.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 20.05
Beräknad leveranstid: 20.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


