Thermal Grizzly Intel 1700 LT LGA1700 CPU contact frame, svart
Tillverkare: THERMAL GRIZZLY
ID: S-TG-CF-I1700-LT
1290€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 8 g |
| Höjd | 6 mm |
| Bredd | 51 mm |
| Djup | 71 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Låddjup | 60 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | ![]() |
| Skruvar medföljer | ![]() |
| CPU-fäste(n) | ![]() |
| Egenskaper | |
| Modell | Uppgraderingssats för ram |
| Material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Produktens färg | Svart |
| Enkel installation | ![]() |
| Stödd processor uttag | LGA 1700 |
| Produkttyp | Kylfläns |
| EAN | 4260711991035 |
Den här Thermal Grizzly CPU Contact Frame Intel 1700 LT CPU Mounting Frame/Accessory är anpassad för LGA 1700 och Intel 12:e, 13:e och 14:e generationens processorer. Produkten förbättrar monteringsstabiliteten och kontakten genom att ersätta standardfästet på moderkortet. Tillbehöret är tillverkat i ABS (Acrylonitrile-butadiene-styrene), väger 8 g och har måtten 71 mm i djup, 51 mm i bredd samt 6 mm i höjd. Förpackningen innehåller ram, fyra skruvar UNC 3/8", en insexnyckel 5/64" och en Torx T20-vinkelnyckel för enkel installation.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Idag: Stängt (Påskafton)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Beräknad leverans: 14.04 - 20.04
Idag: Stängt
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 14.04 - 20.04
Beräknad leveranstid: 14.04 - 20.04
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 14.04 - 19.04
Beräknad leveranstid: 14.04 - 19.04
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 15.04 - 20.04
Beräknad leveranstid: 15.04 - 20.04
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 15.04 - 20.04
Beräknad leveranstid: 15.04 - 20.04
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 15.04 - 19.04
Beräknad leveranstid: 15.04 - 19.04
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 14.04 - 20.04
Beräknad leveranstid: 14.04 - 20.04
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 14.04 - 20.04
Beräknad leveranstid: 14.04 - 20.04
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 15.04 - 19.04
Beräknad leveranstid: 15.04 - 19.04
- leaflet (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

