Thermal Grizzly WireView Pro GPU 90° Reverse GPU-strömövervakningsadapter, svart
Tillverkare: THERMAL GRIZZLY
ID: TG-WV-90-P-H1R
8190€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 38,5 g |
| Höjd | 52 mm |
| Bredd | 43 mm |
| Djup | 33 mm |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 600 W |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 74 g |
| Antal | 1 |
| Låddjup | 55 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | ![]() |
| Skruvar medföljer | ![]() |
| Design | |
| RoHS-efterlevnad | ![]() |
| Inbyggd display | ![]() |
| Skärmtyp | OLED |
| LED-belysning | ![]() |
| Egenskaper | |
| Modell | Grafikprocessor-kit |
| Material | Aluminium |
| Produktens färg | Svart |
| Enkel installation | ![]() |
| Anslutning 1 | 12VHPWR |
| Anslutning 2 | 12VHPWR |
| Produkttyp | GPU-diagnostikverktyg |
| Lätt att ta bort | ![]() |
| Kompatibel typ av chassi | Universal |
| Värmedetektering | ![]() |
| EAN | 4260711991356 |
Den här Thermal Grizzly WireView Pro GPU 90° - Reverse GPU power monitoring adaptern används för att mäta strömförbrukning och temperatur hos grafikkort med 12VHPWR-kontakter. Enheten mäter spänning och strömstyrka i realtid via en integrerad OLED-display. Denna modell i aluminium har en 90-graders vinkel och inkluderar termisk detektering med akustiskt larm för ökad driftsäkerhet. Förpackningen innehåller en enhet och två externa temperatursensorer på 5 cm och 20 cm. Adaptern väger 38,5 g och mäter 43 mm i bredd.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt (Påskafton)
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: Stängt
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
- leaflet (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


