CARE by PanzerGlass Samba MagSafe fodral för iPhone Air, transparent / vit
Tillverkare: PANZERGLASS
ID: PG-CR69281
1790€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Tekniska data | |
| Hållbara tekniker och material | 100% recycled post-consumer thermoplastic polyurethane |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 40 g |
| Höjd | 164 mm |
| Bredd | 81 mm |
| Djup | 14 mm |
| Tjocklek | 1,4 cm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 72 g |
| Låddjup | 18 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Apple - iPhone Air |
| Material | Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Produktens färg | Transparent |
| Ursprungsland | Kina |
| Skrivbordsstativ | ![]() |
| Inbyggt batteri | ![]() |
| Skyddsfunktioner | Reptålig, Stöttålig |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Förslutningstyp | Ej tillämpligt |
| Trådlös laddning | ![]() |
| Produkttyp | Skyddsfodral |
| Lätt att applicera | ![]() |
| Färgnamn | Transparent |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 100% |
| Kortficka | ![]() |
| Fallsäker upp till | 2,4 m |
| Tillverkad med återvunna material | ![]() |
| Återvinningsbara material använda i tillverkningen | Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| MagSafe-kompatibel | ![]() |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 3926909790 |
| EAN | 5715685027048 |
CARE by PanzerGlass Samba Case är ett skyddsfodral anpassat för Apple iPhone Air. Skalet är tillverkat av återvunnen och självläkande TPU som motverkar repor och bevarar materialets yta över tid. Konstruktionen är testad för fallhöjder upp till 2,4 meter och ger ett omfattande skydd mot stötar utan att addera onödig volym. Den transparenta finishen framhäver telefonens design, medan de inbyggda magneterna ger fullt stöd för MagSafe-tillbehör och effektiv trådlös laddning.
Viktigaste funktioner:- Kompatibilitet: Apple iPhone Air
- Skaltyp: Case
- Material: Recycled TPU, Self-healing TPU
- Skydd: Scratch resistant, 2.4 m drop protection, shock resistant, self-healing
- Färg: Transparent with White
- MagSafe: Ja
- Trådlös laddning: Ja
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Beräknad leverans: 01.06 - 02.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 01.06
Beräknad leveranstid: 01.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 02.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.06
Beräknad leveranstid: 02.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


