Thermal Grizzly Minus Pad Extreme 2 (V2) 100 x 100 x 1.0 mm thermal pad, grå
Tillverkare: THERMAL GRIZZLY
ID: TG-MP-E2-100-100-10
2990€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Härdar inte | ![]() |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 42 g |
| Höjd | 1 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Låddjup | 140 mm |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Modell | Termisk kudde |
| Produktens färg | Gray |
| Produkttyp | Termisk kudde |
| Inte ledande | ![]() |
| EAN | 4260711992209 |
Den här Thermal Grizzly Minus Pad Extreme 2 (V2) termiska dynan är framtagen för värmeöverföring mellan elektroniska komponenter som GPU, SSD och RAM och en kylfläns. Materialet består av aluminiumoxid och aluminiumpulver som fyller mikroskopiska ojämnheter för att reducera termiskt motstånd. Dynan är elektriskt icke-ledande och icke-härdande, vilket gör den lämplig för långvarig användning i krävande miljöer. Den grå dynan har måtten 100 gånger 100 millimeter med en tjocklek på 1,0 millimeter och levereras i ett stycke.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Beräknad leverans: 05.06 - 09.06
Idag: 10:00 - 18:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 05.06 - 09.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 09.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 05.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 08.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 06.06 - 09.06
Beräknad leveranstid: 06.06 - 09.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 06.06 - 09.06
Beräknad leveranstid: 06.06 - 09.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 06.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 06.06 - 08.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 05.06 - 09.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 09.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 05.06 - 09.06
Beräknad leveranstid: 05.06 - 09.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 06.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 06.06 - 08.06
- leaflet (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

